Rodinný dům 5+kk v obci Olbramkostel

Prodej rodinného domu v obci Olbramkostel

/okr. Znojmo/

 

PRODÁNO

 

Hledáte rodinný dům na klidném místě, který je po celkové

rekonstrukci v moderním a nadčasovém stylu?

Hledáte místo na bydlení, kde si budou bez obav hrát Vaše děti?

Tak tato nemovitost je právě pro Vás.

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji poctivě zrekonstruovaný dům 5+kk v obci Olbramkostel /okr. Znojmo /. K domu náleží pozemek o celkové ploše 414m2. V klidné uličce malebné obce, kde si v bezpečí mohou hrát vaše děti se nachází dům, který prošel kompletní rekonstrukcí, kterou navrhla vyhledávaná bytová architektka Lenka Kořenská.
Důraz byl kladen na funkčnost, krásný design, kvalitu materiálů, dlouhou životnost a nadčasovost.

Nově byla v celém domě dělaná elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, omítky, podlahy jsou vinylové, aby se Vám krásně udržovaly. Osvětlení je leddiodové včetně LED pásku s možností regulace intenzity světla na dálkové ovládání. Topení (kotel zn. Thermona) je ústřední elektrické se sníženou sazbou a krbová kamna s výměníkem značky Haas + Sohn, abyste co nejvíce ušetřili. Samozřejmostí jsou kvalitní okna značky Oknoplast s trojskly. Designové dveře Macek včetně obložek.

Koupelna je funkční sladěná do světlých barev od firmy Koupelny Ptáček. Na útulnosti domu dodaly tapety, výmalba a designové lustry.

Výhodou je garáž a sklep s kamenným obložením, relaxovat můžete na zahradě, nebo na terase. K domu je možno přikoupit další pozemek o celkové ploše 809m2.

 

PENB je třídy D.

 

Rád Vás tímto bytem provedu. Těším se na Vás.

 

 

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

DALIBOR DVOŘÁK

http://dalibordvorak.cz/

DaliborDvorak29@gmail.com

Kontaktní formulář