RD Milíčovice 3+1 PRODÁNO

RD Milíčovice 3+1 PRODÁNO

Exkluzivní nabídka rodinného domu 3+1 s velkou hospodářskou budovou a zahradou v obci Milíčovice. Celková plocha pozemku je 441m2. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci včetně hospodářské budovy. Výhodou je že celý dům je postaven s pálených cihel dále pak rovinatý dvůr a zahrada s možností vjezdu. Nemovitost je napojená na obecní vodovod a elektřinu 220V. Vzhledem k tomu, že ještě nebyl dodán PENB je uvedena třída G. Moc rád se s Vámi uvidím na prohlídce.

VINNÝ SKLEP NOVÝ ŠALDORF SOUBOR TŘÍ SKLEPŮ PRODÁNO

VINNÝ SKLEP NOVÝ ŠALDORF SOUBOR TŘÍ SKLEPŮ PRODÁNO

RD Jiřice u Moravských Budějovic PRODÁNO

RD Jiřice u Moravských Budějovic PRODÁNO

Dům Hostěradice PRODÁNO

Dům Hostěradice PRODÁNO

Dům Hostěradice prodáno

Dům Nesovice PRODÁNO

Dům Nesovice PRODÁNO

Dům Nesovice prodáno

Dům Hrotovice PRODÁNO DO 2 MĚSÍCŮ

Dům Hrotovice PRODÁNO DO 2 MĚSÍCŮ

Dům Hrotovice PRODÁNO

Obchodní prostor Znojmo Tovární PRODÁNO ZA 3 DNY

Obchodní prostor Znojmo Tovární PRODÁNO ZA 3 DNY

Obchodní prostor Znojmo Tovární

Dům Blížkovice PRODÁNO

Dům Blížkovice PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Blížkovice /okres Znojmo/. Může sloužit také jako dvougenerační bydlení nebo jeden dům pro Vaši bytovou potřebu a druhý k pronájmu - /můžete tím umořovat také část hypotéky/. Výhodou je to, že dům má dva vchody. Vytápění je řešeno ústředním plynovým topením. Do domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě - elektřina 220V - 380V , plyn, voda, kanalizace. Celková plocha pozemku činí 1938 m2, Na uzavřený dvůr je možnost vjezdu a parkování hned několika vozidly současně. Usedlost se sestává také z několika hospodářských budov. Využití: k bydlení, k podnikání - chov zvířat, pěstování rostlin, keřů, stromů, agroturistika, dvougenerační bydlení, pronájem, autodílna, ateliér pro umělce. Zkrátka využití je spousta. Výhodou je blízkost do Znojma i Moravských Budějovic. Vzhledem k tomu, že ještě nebyl dodán PENB je uvedena třída G. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře. Rád Vás touto malebnou nemovitostí provede.

Dům Morašice PRODÁNO

Dům Morašice PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Morašice /okres Znojmo/ o celkové ploše 416 m2. Na dům navazuje místnost, u které byla započata rekonstrukce. Celková zastavěná plocha činí 150 m2 . K domu náleží stavební pozemek s vlastním vjezdem /CP 266 m2/. Výhodou je uzavřený dvůr, který nabízí soukromí. Druhou výhodou je vlastní studna / šetříte náklady na bydlení/. Morašice jsou dobře dostupné do Znojma nebo Moravského Krumlova. Tato nemovitost rozhodně stojí za prohlídku, je to dům, ve kterém na Vás dýchne kouzlo starých časů. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán štítek energetické náročnosti budovy je uvedena třída G. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře. Rádi Vám pomůžeme s financováním této i jiné nemovitosti.

Dům Našiměřice PRODÁNO

Dům Našiměřice PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům 4+kk se zahradou v Našiměřicích okr. Znojmo. Dům prošel rozsáhlejší rekonstrukcí. Nová je koupelna a toaleta, nové jsou rozvody elektřiny a vnitřní omítky, podlahy, odpady v plastu a voda v plastu. Střecha je ve velmi dobrém stavu. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Součástí domu je uzavřený průjezd sloužící jako garáž, za domem je velká zahrada 766 m2, celková plocha pozemku činí 936m2 . Na zahradě je umístěn větší sklep 70 m2 a hospodářská budova o kterou je možné zvětšit obytnou plochu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Z důvodu, že ještě nebyl dodán PENB je uvedena třída G. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře, Rádi Vám pomůžeme s financováním této i jiné nemovitosti.

Dům Dešov PRODÁNO DO 2 MĚSÍCŮ

Dům Dešov PRODÁNO DO 2 MĚSÍCŮ

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Dešov /okres Třebíč/. Dům je suchý, pečlivě udržovaný, ve vyhledávaném chalupářském stylu, částečně podsklepený. Na domě byla dělaná nová střešní krytina. V domě je zavedený plyn, elektřina 220+380 V, obecní voda. Vytápění je ústřední na plyn. K domu náleží pozemek, na kterém jsou hospodářské budovy. V domě je průjezd a garáž. Tuto nemovitost doporučujeme pro jeho jedinečnost. Bude opravdovým skvostem pro lidi, kteří milují styl této nemovitosti. Pokud něco takového hledáte, pak příliš neotálejte, neboť se na trhu s realitami objevují velmi zřídka. Obec Dešov leží 10 Km od Vranovské přehrady.V obci je veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Dům Žerůtky PRODÁNO za 2 DNY

Dům Žerůtky PRODÁNO za 2 DNY

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Žerůtky /okres Znojmo/. Nemovitost je vhodná jak k bydlení, tak na chalupu. Ulice, na které dům stojí je velmi klidná / vhodné i pro rodinu s menšími dětmi/. Dispozičně 3+1 má novou koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Částečně je dělaná elektrika v mědi a částečně odpady a voda v plastu. V jednom pokoji a v chodbě je nová dlažba. V dalších pokojích je udržovaná dřevěná podlaha. Celkově stav domu je dobrý ihned obyvatelný. Na dům navazuje dvorek, který je propojený s průjezdem využívaným jako garáž, také je tu hospodářská budova. Dále je zahrada, která je zatravněná, udržovaná a v jedné její části jsou terasy, na kterých se nový majitel může vyřádit a udělat si zde okrasnou část s trvalkami a okrasnými keři. Vzhledem k tomu, že ještě nebyl dodán PENB je uvedena třída G. Pomůžeme Vám s financováním nejen této nemovitosti. Moc rádi Vás touto nemovitostí provedeme, prohlídka napoví víc.

Rodinný dům Jiřice u Moravských Budějovic PRODÁNO ZA 3 DNY

Rodinný dům Jiřice u Moravských Budějovic PRODÁNO ZA 3 DNY

Exkluzivní nabídka domu se zahradou 1149m2, dvorem 210m2, garáží a hospodářskou budovou. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, byla dělaná nová střecha včetně krovů a tašky pálené zn. Bramac nad obytnou budovou. Elektřina je v mědi, částečně jsou udělané nové betonové podlahy. Nemovitost má hned několik výhod a to, dvůr je v naprosté rovině /málo nemovitostí má krásně rovný pozemek/. Máte zde vlastní studnu. Přímo kolem domu jezdí pouze obyvatelé ulice. Je zde naprostý klid a bezpečí pro seniory i hrající si děti. Kouzlo, které z domu vyzařuje je nenapodobitelné. Jedná se o velmi jedinečnou nemovitost. Pokud jste vyznavači těchto úžasných staveb, pak se zamilujete na první pohled. Rád Vás touto nemovitostí provedu. PENB třída G.