Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v obci Šumná

Prodej rodinného domu o dispozici 2x 3+1 v obci Šumná 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozicích 2x 3+1 o přibližné užitné ploše 400 m2 v malebné obci Šumná. Dům je složen ze dvou domů. V prvním se nachází přízemní bytová jednotka o dispozici 3+1 vybavena předsíní, velkou světlou kuchyní s kvalitními spotřebiči, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem. V obývacím pokoji je umístěn krb, který vytápí celé přízemí. Celý dům je napojený na plynové topení. Ohřev vody je zajištěn solárními panely a plynovým kotlem. V patře domu jsou další čtyři pokoje, s možností vybudování kuchyně a celkově přetvoření na další bytovou jednotku. Součástí tohoto patra je samostatné WC a koupelna. V suterénu domu se nachází 26 metrů hluboká studna s 20 metrovým sloupcem pitné vody, je zde i technická místnost ve které je umístěn plynový kotel. K domu náleží i velký dvůr s garáží. Na dvoře domu je vybudovaná samostatně stojící bytová jednotka o dispozici 2+1, která má podlahové vytápění a svůj plynový kotel. Zde si přijdou na své i děti, protože tento dům má velikou zahradu o velikosti 715m2. Na zahradě je postavený zahradní altán s posezením a ohništěm. Na prostoru zahrady lze umístit bazén i další využití pro děti. Celý dům je po rekonstrukci, zateplený s plastovými okny.

 

Obec Šumná se nachází nedaleko Vranovské přehrady, proto samostatně stojící bytová jednotka je vhodná na vytvoření apartmánu pro hosty, kteří zde rádi tráví dovolenou. Tato nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě. V obci se nachází obchod, mateřská škola, základní škola, obecní úřad, železniční zastávka a další. V blízkém okolí je vranovská pláž, obec Lesná (muzeum motocyklů), Vranovský zámek na kterém se natáčela např. Nesmrtelná teta, Národní park Podyjí, vyhlídka Hardegg a další.

 

Vhledem k tomu, že nebyl dodán PENB je uvedena třída G.

 

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a máte nějaké dotazy rád je zodpovím po telefonu nebo na prohlídce. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Budu se na Vás těšit

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

DALIBOR DVOŘÁK

http://dalibordvorak.cz/

DaliborDvorak29@gmail.com

Kontaktní formulář