Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej penzionu Vranov nad Dyjí

Prodej penzionu Vranov nad Dyjí 

 

PRODÁNO

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Toužíte vlastnit prosperující podnik v oblasti cestovního ruchu v zavedeném penziónu? Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rekreační objekt v turisty vyhledávané lokalitě  Vranov nad Dyjí /okres Znojmo/. Nemovitost se nachází v malebném údolí řeky Dyje s krásným výhledem na tamní zámek. Příjezd je možný po asfaltové komunikaci s parkováním přímo u penzionu na vlastním pozemku.
Zastavěná plocha činí 349m2, celková plocha všech pozemků je 11200m2. V penzionu je celkově 41 lůžek ve dvou, tří, čtyř lůžkových pokojích a apartmánech. Nemovitost se skládá z ubytovací části, která je vytápěna pomocí ústředního plynového topení a z bytu pro správce. Tento byt má vlastní topení /dřevokotel/ šetříte náklady na energie.
Objekt je připojen na obecní vodu a  kanalizaci. Možnost připojení a využívání 2 studen, které jsou na pozemku (čerpadla jsou k dispozici).
 
Velkou předností je přírodní klimatizace, kterou vytváří řeka Dyje. Je možnost vybudování dalších obytných celků, ke kterým je vypracovaná projektová dokumentace která zahrnuje možnost výstavby restaurace.
Penzion se prodává včetně veškerého vybavení a projektové dokumentace. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB je uváděna třída G.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

DALIBOR DVOŘÁK

http://dalibordvorak.cz/

DaliborDvorak29@gmail.com

Možnosti kulturního vyžití v okolí

Zámek Vranov nad Dyjí   Státní hrad Bítov 

https://www.zamek-vranov.cz/cshttps://www.hrad-bitov.cz/cs

 

Zřícenina hradu Cornštejn  Kemp Vranovská pláž

 

Národní park Podyjí 

Kontaktní formulář